X

شرکت داروسازی تسنیم در سال 1380 بنیان نهاده شد و جزء معدود داروسازی های خصوصی کشور است. مسئولان شرکت از همان ابتدا مدرن ترین تجهیزات تولید دارو با بهره مندی از بهترین روش های کنترل کیفیت تحت اصول (GMP (Good Manufacturing Process را به کار گرفتند. همچنین با توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی و درک نیاز بازار به این امر مهم، تجهیز کارخانه به آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی بسته بندی را در دستور کار خود قراردادند.

بیش از صد سال از تاسیس نخستین کارخانه داروسازی ایران می گذرد، در این فاصله صنایع داروسازی ایران رشد خوبی داشته اند، اما مشکل بزرگ صنایع دارویی کشور کهنه بودن ساختمان ها، تجهیزات تولید و حتی فرمولاسیون تولید دارو است که برخی نهادهای نظارتی به این مشکل اشاره داشته اند. در سمینار بین المللی GMP که در سال 1385 با حضور کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تهران برگزار شد، از کیفیت ضعیف بسته بندی به عنوان یکی از مشکلات و موانع بزرگ در راه توسعه صادرات داروی ایران یادشد.

با توجه به اهمیت تاسیسات و ساختمان مناسب در فرآیند تولید، فاز اول داروسازی تسنیم در زمینی به مساحت 10000متر مربع در شهرک صنعتی ایوانکی به راه افتاد و سرانجام پس از 5 سال نخستین فرآورده های دارویی تسنیم در سال 1385 روانه بازار شد. کیفیت مطلوب دارو بسته بندی مناسب از مشخصه های بازار این فرآورده های دارویی بود. داروسازی تسنیم مجهز به مدرن ترین تجهیزات تولید دارو و بهره مند از بهترین روشهای کنترل کیفیت است. اصول GMP که اساس و پایه نظام ایمنی در تولید محصولات دارویی می باشد در کارخانه داروسازی تسنیم به خوبی رعایت می شود. مرکز تحقیق و توسعه (Research & Development) داروسازی تسنیم در سال 1387 با جلب همکاری پژوهشگران جوان و خلاق پایه گذاری شد. این مرکز ضامن پیشرفت فنی و بهبود کیفیت فرآورده های دارویی تسنیم و بزرگ زرینی در دفترچه افنخارات داردسازی تسنیم است. داروسازی تسنیم در ادامه روند رد به رشد خود توانسته است فاز دوم تولید را شروع کند. یکی از اهداف فاز دوم تولید کپسول نرم ژلاتینی (Soft Gelatin Capsule) است که به زودی فرآورده های آن وارد سبد دارویی کشور خواهدشد. همچنین فاز سوم برای تولید انواع پلت و فاز چهارم به منظور ایجاد خطوط محصولاتت تزریقی از جمله برنامه های آینده داروسازی تسنیم است. داروسازی تسنیم با پیروی دقیق از قوانین GMP و بهره گیری از مرکز توسعه و تحقیق مجهز خود امیدوار است که راه حضور در بازارهای جهانی را هموار سازد. ما فرآورده های دارویی را با بهترین کیفیت، سزاوار نام ایرانی، به دنیا معرفی خواهیم کرد.

 وب سايت :
www.tasnimpharma.com
 تلفن :
  88772348- 021
 آدرس :
  تهران، خيابان بهشتي، خيابان قائم مقام فراهاني، کوي آزادگان، پلاک10